You have no items in your shopping cart.
06149 - Electrical Moisture Sealant Pads 2 1/2 In X 2 1/2 In
3M #06149 - Electrical Moisture Sealant Pads 2 1/2 In X 2 1/2 In
Part #: 11A51852
$18.60
Package Quantity: 10
Package Quantity: 10
Stock Status: In Stock Available to Ship Today
- Buy 10 for $14.90 each and save 20%
Details
Details
3M #06149 - Electrical Moisture Sealant Pads 2 1/2 In X 2 1/2 In
Additional Info
| Part # | 11A51852 |
|---|---|
| Package Quantity | 10 |
| Width | 2.5" |
| Length | 2.5" |
| Mils Thick | 45 |
| Color | Black |
| Temperature | 80°C / 176°F |
| Specification | 06149 |
| Feature | Pads |
| Standards | EU RoHS |
| Weight (lbs) | 12.5700 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
