You have no items in your shopping cart.
1" Black Nylon Cable Clamps
1" black nylon cable clamps. 1/2" width, 0.20" mounting hole diameter.
Part #: 21A11019
$19.20
Package Quantity: 50
Package Quantity: 50
Stock Status: In Stock Available to Ship Tomorrow
- Buy 10 for $15.35 each and save 21%
Details
Details
An easy and economical way to secure cables. Made entirely from 6/6 nylon, so there's nothing to corrode or rust. Fasteners not included.
Additional Info
| Part # | 21A11019 |
|---|---|
| Clamp Diameter | 1" |
| Color | Black |
| Width | 1/2" |
| Thickness | 0.06" |
| Fastener Hole Diameter | 0.20" |
| Package Quantity | 50 |
| Weight (lbs) | 7.5500 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
