You have no items in your shopping cart.
5/8" Black Nylon Cable Clamps
5/8" black nylon cable clamps. 1/2" width, 0.20" mounting hole diameter.
Part #: 21A11014
$6.75
Package Quantity: 50
Package Quantity: 50
Stock Status: In Stock Available to Ship Today
- Buy 10 for $5.40 each and save 20%
Details
Details
An easy and economical way to secure cables. Made entirely from 6/6 nylon, so there's nothing to corrode or rust. Fasteners not included.
Additional Info
| Part # | 21A11014 |
|---|---|
| Clamp Diameter | 5/8" |
| Color | Black |
| Width | 1/2" |
| Thickness | 0.06" |
| Fastener Hole Diameter | 0.20" |
| Package Quantity | 50 |
| Weight (lbs) | 5.9700 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
