You have no items in your shopping cart.
Breeze Power-Seal - Silicn Liner Clamp Min Dia 4-1/8 Max Dia 5
Breeze #9272H. Breeze Power-Seal - Silicn Liner Clamp Min Dia 4-1/8 Max Dia 5
Part #: 21A25170
$21.00
Package Quantity: 5
Package Quantity: 5
Stock Status: Approx. 1-2 Week Lead Time
- Buy 10 for $16.80 each and save 20%
Details
Details
Breeze #9272H. Breeze Power-Seal - Silicn Liner Clamp Min Dia 4-1/8 Max Dia 5
Additional Info
| Part # | 21A25170 |
|---|---|
| Package Quantity | 5 |
| SAE Number | 72 |
| Diameter Range (OD) | 4 1/8" - 5" |
| Width | 1/2" |
| Hex Screw Diameter | 5/16" |
| Specification | Standard |
| Weight (lbs) | 0.5000 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
