You have no items in your shopping cart.
Breeze Power-Seal - Silicn Liner Clamp MinDia 2-9/16 MaxDia 3-1/2
Breeze #9248H. Breeze Power-Seal - Silicn Liner Clamp MinDia 2-9/16 MaxDia 3-1/2
Part #: 21A25166
$17.15
Package Quantity: 5
Package Quantity: 5
Stock Status: In Stock Available to Ship Tomorrow
- Buy 10 for $13.70 each and save 21%
Details
Details
Breeze #9248H. Breeze Power-Seal - Silicn Liner Clamp MinDia 2-9/16 MaxDia 3-1/2
Additional Info
| Part # | 21A25166 |
|---|---|
| Package Quantity | 5 |
| SAE Number | 48 |
| Diameter Range (OD) | 2 9/16" - 3 1/2" |
| Width | 1/2" |
| Hex Screw Diameter | 5/16" |
| Specification | Standard |
| Weight (lbs) | 11.5800 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
