You have no items in your shopping cart.
Breeze Miniature - Marine SS Clamp Min Dia 1/2 Max Dia 29/32
Breeze #3708. Breeze Miniature - Marine SS Clamp Min Dia 1/2 Max Dia 29/32
Part #: 21A25141
$15.20
Package Quantity: 10
Package Quantity: 10
Stock Status: In Stock Available to Ship Tomorrow
- Buy 10 for $12.20 each and save 20%
Details
Details
Breeze #3708. Breeze Miniature - Marine SS Clamp Min Dia 1/2 Max Dia 29/32
Additional Info
| Part # | 21A25141 |
|---|---|
| Package Quantity | 10 |
| SAE Number | 8 |
| Diameter Range (OD) | 1/2" - 29/32" |
| Width | 5/16" |
| Hex Screw Diameter | 1/4" |
| Specification | Corrosion Resistant |
| Weight (lbs) | 10.1300 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
