You have no items in your shopping cart.
Breeze Power-Seal - SS Silicn Liner Clamp Min Dia 4-1/8 Max Dia 5
Breeze #9472H. Breeze Power-Seal - SS Silicn Liner Clamp Min Dia 4-1/8 Max Dia 5
Part #: 21A25203
$14.37
Package Quantity: 3
Package Quantity: 3
Stock Status: In Stock Available to Ship Tomorrow
- Buy 10 for $11.49 each and save 21%
Details
Details
Breeze #9472H. Breeze Power-Seal - SS Silicn Liner Clamp Min Dia 4-1/8 Max Dia 5
Additional Info
| Part # | 21A25203 |
|---|---|
| Package Quantity | 3 |
| SAE Number | 72 |
| Diameter Range (OD) | 4 1/8" - 5" |
| Width | 1/2" |
| Hex Screw Diameter | 5/16" |
| Specification | Rust Resistant |
| Weight (lbs) | 0.5000 |
Reviews
Write Your Own Review
Tags
